Lacivert: Safir

Lacivert: Safir

Kitap: Lacivert: Safir

Yazar: T. Y. Mazer

Yayın Tarihi: 02.05.2018

Dil: Türkçe

Sayfa Sayısı: 432

Kitap Özeti & Hakkında

Isolation Unity’de hayatta kalmak için yapmam gerekenler:
– Odaklan
– Rol Yap
– Ölme
– Ve James’i sev. James’i sevmekten vazgeçme. Kalbinin ağrısı dayanılmayacak kadar artsa da buna devam et. Onun seni sevmeye yeteneği olmasa bile onu sev. Ve ancak o ölürse öl.

James ve Beren’in akıl almaz macerası hız kesmeden devam ediyor.

Ailesi ile sürdürdüğü sorunlu hayattan kaçan Beren, kendini James Hunter’ın son derece gizli ve sır dolu dünyasında bulduğunda her şey için çok geçtir.

Beren sırlarla dolu, lacivert gözlü genç adama çaresizce aşık olmakla kalmamış, hayatını onun ellerine teslim ederek tehlikeli bir oyunun içine sürüklenmiştir.

Isolation Unity’nin James’e verdiği görev iyice karmaşıklaşırken, Beren’in gerçek kimliğini gizlemek her geçen gün daha da zorlaşmaktadır. James tüm risklere rağmen, başladıkları oyunu sürdürür. Çünkü genç kızı koruyacağına söz vermiştir. Oysaki Beren tek bir şeyden emindir. Yuvanın tanımı artık James’tir. Bu yuvayı hangi hayatta kuracağı önemli değildir.

Sıra dışı teknoloji, akıl almaz görevler ve çılgın evrenin içinde kaybolan Beren, James’in kalbine dokunmayı sonunda başarabilecek midir? Ve bunu başarsa bile, ikisi de hayatta kalabilecek midir?

Sitemiz tanıtım amaçlıdır, e-kitap ve pdf desteği sunmamaktadır.
Pin It

Yorumlar (5 Yorum)

  • Pdf gönderiyor musunuz ?

  • Bahar Fakılı

    Pdf gönderiyormusunuz?

  • Sitemiz tanıtım amaçlıdır, e-kitap ve pdf desteği sunmamaktadır.

  • Gönderilmiyoki

  • Lacivert 3 cikinca nasil haberimiz olacak?

  • Kitap hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?