Mezun: Test 3

Mezun: Test 3

Kitap: Mezun: Test 3

Yazar: Joelle Charbonneau

Yayın Tarihi: 17.01.2018

Dil: Türkçe

Sayfa Sayısı: 320

Çevirmen: Tuğçe Kayıtmaz

Kitap Özeti & Hakkında

Tüm güvenlik görevlilerinin acilen amirlerine rapor vermesi gerekmektedir. Hükümete karşı bir ayaklanma gerçekleşmek üzeredir.

Cia Vale ve Tomas Endress isimli tehlikeli suçluları yakalayanlara ödül verilecektir. İlerleyen saatlerde güvenlik görevlileri, birleşik bölgeler ile test’i korumak için kimseye merhamet göstermeyecektir. Başarısızlığa uğrandığı takdirde iç savaş çıkması kaçınılmazdır. Mevcut tüm imkanlarınızı kullanın. Uğruna çabaladığımız her şey tehlike altında.

Başarısızlık gibi bir seçenek yok!

Paramparça ve vahşi bir gelecekte Birleşik Bölgeler büyük bir iç savaşın eşiğindedir. İsyancılar, zalimce ve kurnazlıkla halkı yöneten hükümete karşı bir komplo kurmuştur. Test’ten sağ kurtulmayı başaran yetenekli öğrenci Cia Vale savaşmaya yemin etmiştir.

Liderlik eğitimi almış Cia’nın ipleri eline alma fırsatı doğmuştur… Fakat onu kim takip edecektir? Cia tehlike ve kumpasları tek tek aşmalıdır ancak bu sırada sevdiği insanların hayatlarını tehlikeye atacak ve sınıf arkadaşlarının sadakati üstüne ölümcül bir kumar oynayacaktır.

Artık risk daha büyüktür. Gelecek ya korku ya umutla şekillenecektir.

Joelle Charbonneau’nun destansı Test üçlemesinde ister hazır olun ister olmayın… Mezuniyet zamanı geldi!

Sitemiz tanıtım amaçlıdır, e-kitap ve pdf desteği sunmamaktadır.
Pin It

Kitap hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?