Lavinia: Soğuk Cehennem

Lavinia: Soğuk Cehennem

Kitap: Lavinia: Soğuk Cehennem

Yazar: Hülya Aktaş

Yayın Tarihi: 06.11.2017

Dil: Türkçe

Sayfa Sayısı: 432

Kitap Özeti & Hakkında

Gerçekle yalanın koyun koyuna yattığı bu siyah gece, ihanetin oyunlarıyla cebelleşirken, gözün gördüğü her şey yalan, yalan zannedilenler ise gerçekti aslında. Bu kara hikayede görünen ve duyulan, hatta yaşanan hiçbir şey göründüğü gibi değildi. Bu hikayede, sadece binbir yüzlü şeytanlar ya da türlü çeşit oyunlara misafirlik eden kurbanlar yoktu…

Bu hikaye, karanlığın içinde doğmak için bekleyen ama asla doğamayacak olan bir gökkuşağının hikayesiydi. Ne bir çıkış yolu vardı ne de beklenilenin aksine belli bir sonu. Ölümle doğmak kadar gerçek ve doğumla ölmek kadar da yalancıydı bu hikaye. Var olmakla yok olmak arasında nefes almaya çalışan bedenlerin, soludukları her bir nefesle birlikte boğulup yok olmalarıydı. Çıkışı olmayan bir labirentin içinde bataklığa bata bata dibi bulmaktı. Ölüm kadar soğuk, hayat kadar acımasızdı bu hikaye.

Bakan gözlerin yalanlara kanması, kör gözlerin ise gerçekleri bulmasıydı. Öyle ki; bu hikayeye misafir olan hiç kimse ama hiç kimse masum kalamazdı; çünkü bu hikaye sadece masumların değil, masumiyetin de idamıydı.

Sitemiz tanıtım amaçlıdır, e-kitap ve pdf desteği sunmamaktadır.
Pin It

Kitap hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?