Karanlık Sular

Karanlık Sular

Kitap: Karanlık Sular

Yazar: Paula Hawkins

Yayın Tarihi: 06.05.2017

Dil: Türkçe

Sayfa Sayısı: 400

Çevirmen: Aslıhan Kuzucan

Kitap Özeti & Hakkında

Trendeki Kız” romanı ile büyük beğeni toplayan Paula Hawkins, yeni romanı “Karanlık Sular” ile başarısını devam ettirmeyi amaçlıyor.

Okurlara polisiye bir hikaye sunan “Karanlık Sular” kitabı Jules‘ın gerilim dolu hikayesini anlatıyor.

Jules, geçmişinden kaçan ve bu yüzden kız kardeşinden bile uzak durmaya çalışan kendi halinde biridir. Bir gün kız kardeşi Nel‘den telefon alır fakat telefona cevap vermez. Nel, kardeşinden yardım istemek için aramıştır ama Jules, geçmişten kaçtığı için onun yardım isteğini de kabul etmez. Fakat birkaç gün sonra Nel‘in ölüm haberi gelir. Jules bunun üzerine sarsılır ve mecbur olarak dönmemek üzere ayrıldığı o kasabaya geri dönmek zorunda kalır.

Jules hem Nel’in ölümü ile yüzleşmek hem de yeğenini almak için dönmüştür fakat dönüşü ile birlikte korku duyduğu geçmişi de yeniden canlanır. Dahası Nel‘in ölümü üzerine de şüpheleri artmaya başlar. Sözde kız kardeşi intihar etmiştir ama Jules bunu kabullenmez. Çünkü Nel sudan çok korkmaktadır ve dahası Ölüm Göleti olarak bilinen yerden daha fazla korkmaktadır. Jules bu yüzden hem geçmiş korkuları ile yüzleşmek zorunda kalır hem de kız kardeşinin ölümdeki sır perdesini aralamak için mücadele etmeye başlar.

Sitemiz tanıtım amaçlıdır, e-kitap ve pdf desteği sunmamaktadır.
Pin It

Kitap hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?