İlluminae

İlluminae

Kitap: İlluminae

Yazar: Amie Kaufman, Jay Kristoff

Yayın Tarihi: 17.11.2017

Dil: Türkçe

Sayfa Sayısı: 608

Çevirmen: Sevinç Seyla Tezcan

Kitap Özeti & Hakkında

ILLUMINAE DOSYALARI_01

ÖNCE HAYATTA KAL, SONRA GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKAR.

Sabah, Kady erkek arkadaşı Ezra’dan ayrılmaktan daha kötüsünün başına gelemeyeceğini düşünüyordu. Öğlen, gezegeni istila edildi.

2575 yılında uzayın çoğunu hakimiyeti altında tutan iki mega şirketten ―*** ve ***― biri, Kady ve Ezra’nın gezegenini yok ederek galaksiler arası bir savaş başlatır. Binlerce mülteciyle beraber sığıştıkları gemilerden oluşan ufak filonun peşindeki düşman savaş gemileri ilk başta en büyük sorunları gibi görünse de ortaya daha büyük tehditler çıkacaktır.

Ölümcül bir *** ortaya çıkmıştır, filonun onları koruması gereken yapay zekası düşmanca adımlar atmaktadır, komuta kademesi ciddi sorunlar olduğunu inkar etmektedir. Kady, gerçeği açığa çıkarmak için bir veri hengamesine dalmışken mültecileri kurtarmakta ona yardım edebilecek tek kişinin Ezra olduğunun farkına varacaktır: Bir daha asla konuşmayacağına yemin ettiği eski erkek arkadaşı.

BRİFİNG NOTU: E-postalar, şemalar, askeri evraklar, özel mesajlar, tıbbi raporlar, röportajlar ve bunun gibi pek çok hacklenmiş belge üzerinden anlatılan Illuminae; dengesi bozulan hayatlar, gerçeğin bedeli ve sıradan insanların kahramanlıklarına dair dur durak bilmeyen, aksiyon dolu bir destanın ilk kitabı.

Sitemiz tanıtım amaçlıdır, e-kitap ve pdf desteği sunmamaktadır.
Pin It

Kitap hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?