Beni Hatırla: Beni Bul 2

Beni Hatırla: Beni Bul 2

Kitap: Beni Hatırla: Beni Bul 2

Yazar: Romily Bernard

Yayın Tarihi: 2017

Dil: Türkçe

Sayfa Sayısı: 360

Çevirmen: Filiz Sarıalioğlu Canbedir

Kitap Özeti & Hakkında

SERİ CİNAYETLER. İNTİKAM PEŞİNDE YENİ BİR KATİL. CESETLERİN BEDENİNE KAZINAN İPUCU: BENİ HATIRLA

Wick Tate geri döndü! Psikopat koruyucu babasını hapse göndermeyi başaran Wicket, Dedektif Carson’ın şantajlarına yine boyun eğer ve kendini, üzerinde Beni Hatırla yazan bir genç kız cesediyle başlayan gizemli bir cinayet vakasının ortasında bulur. Bir yandan sevdiklerini korumaya, bir yandan da üstün hackerlık yetenekleriyle yeni cinayetleri çözmeye çalışırken gizemli bir kaynaktan annesinin intiharına dair bilgiler edinir. Yaşananın aslında bir cinayet olduğundan şüphelenmeye başlayan genç kız, yıllardır kaçmaya çalıştığı azılı suçlu babasının yardımına muhtaç olur. Öte yandan yakışıklı Griff’i çaresizce kendinden uzaklaştırmaya çalışırken saplantılı hayranı tekinsiz Milo da adım adım peşindedir. Wick tüm tehlikelere rağmen hayatını saran gizemleri çözebilecek mi?

Bekledim. O da bekledi. Yukarıdan küçük toprak parçaları düştü ve bir anlık histeriyle, atlayıp üzerime düşeceğini sandım. Derken parmakları çukurun kenarına yaklaştı. Toprağa doğru kıvrılan pembe parmak uçlarını gördüm ve eğildiğini anladım.

Yakından bakmak için geliyordu. Dilimi ısırdım, çamurun tadını aldım. Daha fazla toprak dökülmeye başladı ve sonra parmakları geri çekildi. Hareket ediyordu. İleri, geri. İleri, geri.

Dolanıyordu.

Sonra durdu. Bir çıtırtı duyup irkildim. Hışırtılar, sürtünme sesleri geldi. Çukurun ağzından karman çorman gölgeler göründü ve gömülü bacaklarımın ötesine büyük bir dal düştü.

İçimde bir dehşet dalgası kabardı. Ne yapıyordu bu herif?

Islık çalmaya başladı. Bir çıtırtı daha. Bir dal daha.

Çukuru neden kapatıyordu?

Çıtırtı. Dal.

Kahretsin, beni diri diri gömecekti.

Sitemiz tanıtım amaçlıdır, e-kitap ve pdf desteği sunmamaktadır.
Pin It

Kitap hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?